Najciekawsze premiery roku

Call-Of-Duty-Advanced-Warfare2
Na tą chwilę czekają wszyscy fani gier. Po „sezonie ogórkowym”, mamy za sobą najciekawsze premiery gier w roku. Nie wiecie co warto kupić? Zobaczcie naszą listę.

1. Call of Duty: Advanced Warfare
Antyfani CoD’a już w tym momencie są na mnie wściekli, fakty są jednak takie, że rokrocznie kolejne części Call of Duty są jednymi z najpopularniejszych gier.
Warto, też zwrócić uwagę, że w tym roku twórcy się postarali i Call of Duty Advanced Warfare jest naprawdę dobrą grą. Ponadto poprawiono również grafikę, która wygląda całkiem nieźle. Już niedługo okaże recenzja tytułu na stronie, tymczasem zapraszam na nasz gameplay:

2. Far Cry 4
Far Cry 4 to naprawdę genialna gra. Nie można jej odmówić wyjątkowości, świetnego otwartego świata, dużej ilości zadań itd. Grafika jest przepiękna a ścieżka dźwiękowa bardzo dobra. Możemy w niej spędzić naprawdę sporo czasu, co też jest ważne. W najbliższym czasie grze przyjrzę się grze bliżej w recenzji jak i na yt.
far_cry_4_

3. FIFA 15
W tym momencie możecie zauważyć, że to kolejna seria wychodząca co roku. Jednak podobnie jak w przypadku CoD’a grają w nią miliony. Obecna odsłona jest słabsza od poprzedniej, niemniej jednak, jeśli jesteście fanami serii i tak będziecie w nią grać.
fifa 15

4. Assassin’s Creed: Unity
Kolejna gra wychodząca rokrocznie… Wiecie już jakie serie sprzedają się najlepiej. Podobny jest powód braku nowych tytułów (nie kontynuacji). Przyznam się, że w grę grałem jedynie na targach PGA. Grało się naprawdę fajnie, jednak warto wiedzieć, że gra obecnie ma dość poważne problemy techniczne. Myślę, że warto zagrać lecz dopiero po „załataniu” gry.
assassins_creed_unity

5. Dragon Age: Inkwizycja
Kolejna część świetniej serii RPG. Gra wygląda naprawdę bardzo fajnie i jest dobrze oceniana. Myślę, że warto poświęcić jej swój czas.
dragonage_inkwizycja

To by było na tyle. Warto zauważyć, że artykuł nazwałem „najciekawsze premiery roku„. No właśnie nie najlepsze, gdyż pozostało wiele bardzo dobrych gier, o których nie wspomniałem. Mamy m.in. świetnego Football Managera 2015, mroczne Obcy Izolacja czy zaskakujące Destiny. Niemniej jednak wymienione gry są dla mnie najbardziej interesujące i myślę, że warto w nie zagrać.

Dodam też, że nie są to recenzję! Są to jedynie krótkie opisy gier, mające Was nakierować na właściwy kierunek 😉