TOP 5 Modów Emergency 4 na 2017 rok

W rok 2017 postanowiłem wejść zwiększając aktywność na stronie. To 1 artykuł, do którego w dodatku nagrałem filmik, zapraszam!

5. Żołynia V2
Polska modyfikacja. Jesteśmy dowódcą straży w miejscowości Żołynia, główną remizą jest remiza OSP znajdująca się w mieście. Oczywiście zanim pojawią się w niej strażacy musimy włączyć alarm i zaczekać aż dobiegną. Modele są bardzo dobrze wykonane, niestety zwiększa to wymagania sprzętowe. Z minusów: ogólne dość wysokie skomplikowanie moda, długi czas oczekiwania na misje, brak misji innych niż strażackie.

4. Montana Mod
W tej modyfikacji lądujemy na amerykańskim country side. Mamy tutaj remizę amerykańskiej ochotniczej straży oraz innych jednostek m.in. Park Ranger. Misje są zróżnicowane i ciekawe. W pojazdach kończy się woda, możemy wzywać wsparcie z miasta np. cysterny. Modele są wykonane bardzo dobrze. Mod ogólnie bardzo przyjemny do grania

3. Piecki Mod
Moim zdaniem najlepsza Polska modyfikacja. Jesteśmy w Pieckach. Mamy do dyspozycji lokalną OSP oraz jednostki ościenne. Misje nie ograniczają się jedynie do strażackich, pojawiły się również nowe typy misji dodane przez autorów moda.

2. US ARMY MOD
MOD ten zupełnie zmienia zasady gry. Dowodzimy tutaj Amerykańską Bazą Armii w Afganistanie. Do dyspozycji mamy naszych żołnierzy oraz lokalne jednostki ratownicze. Mod warty zagrania, gdyż jest inny niż wszystkie. Wszystkie typy misji również są nowe

1. LA MOD
Moim zdaniem najlepiej wykonany mod. Brak jakichkolwiek błędów. Dodatkowe 10 bardzo ciekawych misji. Świetne wykonane modele, ciekawe skrypty. Bardzo polecam!

ODCINEK NA TEN TEMAT:

LINKI DO POBRANIA:
5. Żołynia v2

4. MONTANA MOD

3. Piecki Mod

2. Us Army Mod

  1. LA MOD

Instalacja LA MOD i US ARMY MOD wymaga rejestracji na stronie Emergency Planet.
  • Michał

    Super artykuł, dziękuję bardzo za wszystkie informacje. Pozdrawiam